Четвер, 18.10.2018, 11:05

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [382]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

У Вознесенівському районі м. Запоріжжя відбулось засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

У Вознесенівському районі м. Запоріжжя відбулось засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

 

Клепач Оксана, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

29 березня 2018 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) Четвертак С.І. взяв участь у засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія), яка відбулась в приміщенні районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району під головуванням заступника голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району Крайнього М.В.

Згідно порядку денного були розглянуті питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах району та про організацію роботи щодо дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці на підприємствах району.

На засідання були запрошені керівники підприємств-боржників: КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради, ПАТ «Запорізькій виробничий алюмінієвий комбінат», КП «Теплові мережі комунального району» та ПАТ «Запоріжжяобленерго» м.Запоріжжя, де триває вирішення колективного трудового спору (конфлікту).

Під час розгляду проблем ПАТ «Запоріжжяобленерго» м.Запоріжжя, Четвертак С.І. зазначив, що на підприємстві залишається дуже напружений стан соціально-трудових відносин. Через значну заборгованість із виплати заробітної плати та невиконання Рішення примирної комісії значно збільшилась протестна активність найманих працівників підприємства.

Також, в ході засідання, були заслухані керівники 15 підприємств району, які дали пояснення щодо наявності на їх підприємствах працівників, що мали заробітну плату у лютому 2018 року менше мінімально встановленого рівня.

За підсумками обговорення члени Комісії затвердили проект рішення з низкою доручень щодо врегулювання ситуації на підприємствах-боржниках, необхідності дотримання графіків погашення заборгованості із виплати заробітної плати і рекомендацій щодо підвищення рівня оплати праці.

По закінченню заходу Четвертак С.І. ознайомив працівників Відділення з результатами розглянутих на засіданні питань для врахування їх при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин. За результатами роботи Комісії на облік Відділення із запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) взято стан соціально-трудових відносин у КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (30.03.2018)
Переглядів: 15 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz