Середа, 12.12.2018, 16:06

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [394]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]
Інформація соціальних партнерів [1]
Інформація соціальних партнерів

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

У Вознесенівському районі м. Запоріжжя відбулось засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

У Вознесенівському районі м. Запоріжжя відбулось засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

 

Клепач Оксана, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

22 травня 2018 року в приміщенні районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району відбулось засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія), в якому взяв участь начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) Четвертак С.І. Захід відбувся під головуванням заступника голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району Крайнього М.В.

Відповідно до порядку денного були розглянуті питання: про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах району та про додержання законодавства щодо мінімальних гарантій в оплаті праці на підприємствах Вознесенівського району міста Запоріжжя.

По першому питанню були заслухані представники підприємств: ПРАТ «ІНТЕРМІКРО ДЕЛЬТА, ІНК», ПАТ «Спеціалізоване монтажно-експлуатаційне підприємство «Символ», ПАТ «Запорізькій виробничий алюмінієвий комбінат» та ПАТ «Запоріжжяобленерго».

Під час обговорення ситуації, що склалась на ПАТ «Запоріжжяобленерго» Четвертак С.І. зауважив, що на зазначеному підприємстві зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт), причиною виникнення якого стала значна заборгованість із виплати заробітної плати, і на сьогодні продовжує спостерігатися напружений стан соціально-трудових відносин. Також, звернув увагу керівництва ПАТ «Запоріжжяобленерго» на необхідність своєчасного надання інформації про хід виконання Рішення примирної комісії.

По другому питанню були заслухані керівники 5 підприємств району, які дали пояснення щодо наявності на їх підприємствах працівників, що мали заробітну плату менше мінімально встановленого рівня.

По закінченню заходу Четвертак С.І. ознайомив працівників Відділення з результатами розглянутих на засіданні питань для врахування їх при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин, та було прийнято рішення взяти на облік Відділення із запобігання виникнення колективного трудового спору (конфлікту) стан соціально-трудових відносин у ПАТ «Спеціалізоване монтажно-експлуатаційне підприємство «Символ» м. Запоріжжя.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (22.05.2018)
Переглядів: 28 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz