Четвер, 18.10.2018, 09:42

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [382]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

У Вознесенівському районі м. Запоріжжя відбулось засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

С. Ткачук, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

26 вересня 2018 року в приміщенні районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району відбулось засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія), в якому взяла участь в.о. начальника відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) М.Пель. Захід відбувся під головуванням заступника голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району М. Крайнього.

На засіданні Комісії М. Крайній доповів, що загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по Вознесенівському району м. Запоріжжя протягом серпня 2018 року зменшилась на 10 млн. грн. і станом на 01.09.2018 вона становить 70,7 млн. грн.

Відповідно до порядку денного були розглянуті питання: про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах району та про додержання законодавства щодо мінімальних гарантій в оплаті праці на підприємствах Вознесенівського району міста Запоріжжя.

По першому питанню були заслухані представники підприємств: на ПАТ «Запоріжжяобленерго» м.Запоріжжя, ПАТ «Спеціалізоване монтажно-експлуатаційне підприємство «Символ» м. Запоріжжя, ПАТ «Запорізькій виробничий алюмінієвий комбінат» м. Запоріжжя та КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради.

Під час обговорення ситуації, що склалась на ПАТ «Запоріжжяобленерго» м.Запоріжжя, М.Пель зазначила, що на підприємстві зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) та через наявність значної заборгованості із виплати заробітної плати та невиконання Рішення примирної комісії продовжує спостерігатися досить напружений стан соціально-трудових відносин.

По другому питанню були заслухані керівники 5 підприємств району, які дали пояснення щодо наявності на їх підприємствах працівників, що мали заробітну плату менше мінімально встановленого рівня.

По закінченню заходу М. Пель проведено робочу нараду, на якій працівники були ознайомлені з результатами розглянутих на засіданні питань з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах району.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (26.09.2018)
Переглядів: 10 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz