Середа, 12.12.2018, 15:53

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [394]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]
Інформація соціальних партнерів [1]
Інформація соціальних партнерів

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

У Вознесенівському районі м. Запоріжжя відбулось засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

С. Ткачук, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

30 жовтня 2018 року в приміщенні районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району відбулось засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати (далі – Комісія), в якому взяв участь начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С. Четвертак. Захід відбувся під головуванням заступника голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району М. Крайнього.

За інформацію головного спеціаліста відділу державного контролю за додержанням законодавства про працю управління з питань праці Запорізької міської ради Л. Рилякової заборгованість із виплати заробітної плати існує на 5 підприємствах району на загальну суму 77 млн. грн., з них 4 підприємства державної форми власності мають загальний борг 64,5 млн. грн.

Відповідно до порядку денного були розглянуті питання: про організацію роботи щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах району та щодо погашення заборгованості з ЄСВ, обов’язкових платежів до Пенсійного фонду на підприємствах району, а також про організацію роботи щодо додержання законодавства щодо мінімальних гарантій в оплаті праці на підприємствах Вознесенівського району міста Запоріжжя.

Слід зазначити, що основна сума боргу припадає на ПАТ «Запоріжжяобленерго» м. Запоріжжя, продовжує зростати заборгованість на ПрАТ «Спеціалізоване монтажно-експлуатаційне підприємство «Символ» м. Запоріжжя, яке перебуває на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору. Крім того, за оперативною інформацією на КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради повністю погашено заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам.

Під час обговорення ситуації, що склалась на ПАТ «Запоріжжяобленерго» м. Запоріжжя, С. Четвертак зауважив, що на підприємстві зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт). Через наявність значної заборгованості із виплати заробітної плати та невиконання Рішення примирної комісії стан соціально-трудових відносин залишається напруженим, найманим працівникам зазначеного підприємства виплачена заробітна плата лише за лютий, травень, червень та липень поточного року. Виконання рішення примирної комісії перебуває на постійному контролі Відділення.

По другому питанню були заслухані керівники 6 підприємств району, які дали пояснення щодо наявності на їх підприємствах працівників, що мали заробітну плату менше мінімально встановленого рівня.

По закінченню заходу С. Четвертак ознайомив працівників Відділення з результатами розглянутих на засіданні питань для врахування їх при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (30.10.2018)
Переглядів: 9 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz