Вівторок, 20.02.2018, 20:26

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [334]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [33]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

У Запоріжжі проведено чергову нараду-семінар з арбітрами, посередниками та завідувачами інформаційно-консультаційними центрами НСПП

У Запоріжжі проведено чергову нараду-семінар

з арбітрами, посередниками та завідувачами інформаційно-консультаційними центрами НСПП

 

Оксана Клепач, заступник начальника відділення НСПП в Запорізькій області - завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування

 

22 жовтня 2015 року відділенням НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) у приміщенні Запорізької обласної державної адміністрації проведено нараду-семінар із арбітрами, посередниками та завідувачами інформаційно-консультаційними центрами НСПП області. Засідання проводилось під головуванням начальника Відділення  Сергія Четвертака.

На порядку денному стояли питання: результати діяльності Відділення за 9 місяців 2015 року; робота  Відділення щодо сприяння вирішенню КТС (к) упродовж 9 місяців 2015 року; інформування про стан соціально-трудових відносин на підприємствах, установах та організаціях Запорізької області.

На початку семінару Сергій Четвертак привітав представників позаштатних інституцій НСПП  звернув увагу на необхідність активної участі арбітрів і посередників НСПП в заходах щодо підвищення рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин.

Заступник начальника Відділення – завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування Оксана Клепач доповіла про результати роботи Відділення за 9 місяців 2015 року та проінформувала про результати діяльності НСПП за І півріччя.

Про проведену роботу щодо сприяння вирішенню колективних трудових спорів на ЗКП МЕ «Запоріжелектротранс» м. Запоріжжя, ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» м. Запоріжжя  та ДП «Запорізький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» м. Запоріжжя доповіла завідувач сектора правового забезпечення Відділення області Марина Пель.

Тетяна  Тіховська – посередник НСПП розповіла про стан соціально-трудових відносин у  Запорізькому національному технічному університеті, арбітр НСПП Андрій Кисилев – в  ПАТ «Дніпроєнерго», арбітр Анатолій Сидоренко про стан справ у закладах охорони здоров’я Запоріжжя. 

    Під час заходу Сергій Четвертак поінформував арбітрів та  посередників, які підлягають підвищенню кваліфікації у 2016 році, зосередив увагу на необхідності більш активній спільній роботі з Відділенням у справі запобігання та сприяння вирішенню конфліктних трудових спорів (конфліктів) профспілкових організацій та позаштатних інституцій НСПП, а також порекомендував здійснити передплату Бюлетеня НСПП.

Учасники семінару приймали активну участь в обговоренні зазначених питань. Наприкінці заходу начальник Відділення подякував за плідну співпрацю та висловив надію на подальшу спільну роботу, спрямовану на забезпечення соціальної злагоди між сторонами соціально-трудових відносин.

>  

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (27.10.2015)
Переглядів: 79 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz