Четвер, 15.11.2018, 15:33

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [387]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

У Запоріжжі проведено чергову нараду-семінар з арбітрами, посередниками та завідувачами інформаційно-консультаційними центрами НСПП

У Запоріжжі проведено чергову нараду-семінар

з арбітрами, посередниками та завідувачами інформаційно-консультаційними центрами НСПП

 

Оксана Клепач, заступник начальника відділення НСПП в Запорізькій області - завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування

 

18 лютого 2016 року відділенням Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області (далі – Відділення) у приміщенні Запорізької обласної державної адміністрації проведено нараду-семінар із арбітрами, посередниками та завідувачами інформаційно-консультаційними центрами НСПП. Засідання проводилось під головуванням начальника Відділення  Сергія Четвертака.

На порядку денному стояли питання: результати діяльності Відділення в 2015 році; робота  Відділення щодо запобігання виникненню та сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) упродовж  2015 року; інформування про стан соціально-трудових відносин на підприємствах, установах та організаціях Запорізької області.

На початку семінару Сергій Четвертак привітав представників позаштатних інституцій НСПП, звернув увагу на необхідності їх активної участі в заходах щодо підвищення рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин та  виконанні  обов’язків арбітрів та посередників.

Заступник начальника Відділення – завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування Оксана Клепач доповіла про результати діяльності Відділення за 2015 рік, зокрема про проведену роботу по запобіганню виникнення колективних трудових спорів (конфліктів).

Так, впродовж 2015 року на обліку Відділення із запобігання виникненню колективних трудових  спорів (конфліктів) перебувало 53 випадки дестабілізації стану соціально-трудових відносин на 46 підприємствах, установах, організаціях. Основним  чинником дестабілізації стану соціально-трудових відносин є невиконання вимог законодавства про працю. За 2015 рік Відділенням здійснено аналіз стану соціально-трудових відносин на 40 підприємствах, установах, організаціях області та проведено 47 узгоджувальних зустрічей.

З метою запобігання виникненню колективних трудових спорів на підприємствах області, Відділення тісно співпрацює з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, профспілковими організаціями, Запорізькою обласною федерацією роботодавців. Проводяться спільні наради та зустрічі з керівниками конфліктогенних підприємств щодо оперативного вирішення ситуації та стабілізації стану соціально-трудових відносин. За 2015 рік спільними зусиллями вдалося стабілізувати соціально-трудові відносини та попередити виникнення 32 колективних трудових спорів (конфліктів).

Про проведену роботу щодо сприяння вирішенню колективних трудових спорів на ЗКП МЕ «Запоріжелектротранс» м. Запоріжжя, ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» м. Запоріжжя  та ДП «Запорізький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» м. Запоріжжя доповіла завідувач сектора правового забезпечення Відділення  Марина Пель.

Віктор Щербак – арбітр НСПП, головний правовий інспектор праці Запорізької обласної організації профспілки трудящих металургійної та гірничодобувної промисловості України доповів про стан соціально-трудових відносин на підприємствах металургії області.

Учасники семінару приймали активну участь в обговоренні зазначених питань.

По закінченню заходу начальник Відділення подякував всім присутнім за участь у семінарі та висловив надію на спільну подальшу роботу щодо забезпечення соціальної стабільності між сторонами соціально-трудових відносин на підприємствах Запорізької області.

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (22.02.2016)
Переглядів: 99 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz