Четвер, 15.11.2018, 15:38

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [387]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

У Запоріжжі проведено нараду-семінар з арбітрами, посередниками та завідувачами інформаційно-консультаційними центрами НСПП

С. Ткачук, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

25 жовтня 2018 року відділенням Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області (далі – Відділення) у приміщенні Запорізької обласної державної адміністрації проведено нараду-семінар із арбітрами, посередниками та завідувачами інформаційно-консультаційними центрами НСПП. Засідання проводилось під головуванням начальника Відділення С. Четвертака.

На порядку денному стояли питання: про результати діяльності Відділення за 9 місяців 2018 року; про роботу Відділення щодо запобігання виникненню та сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) (далі – КТС(К)) упродовж 9 місяців 2018 року.

На початку наради-семінару начальник Відділення С. Четвертак привітав представників позаштатних інституцій НСПП та звернув увагу на необхідність їх активної участі в заходах щодо підвищення рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин (далі – СТВ) та виконанні обов’язків арбітрів, посередників НСПП, своєчасному інформуванні завідувачами інформаційно-консультаційних центрів НСПП Відділення про загострення стану СТВ на підприємствах, установах та організаціях Запорізької області.

Крім того, С.Четвертак також зосередив увагу учасників наради-семінару на окремі проблеми при врегулюванні КТС(К) та необхідності більш активної позиції профспілок та роботодавців, націленої на стабілізацію стану СТВ на підприємствах області та налагодженню соціального діалогу.

Головний спеціаліст Відділення О. Клепач доповіла про результати діяльності Відділення за 9 місяців 2018 року, а також про результати здійсненного комплексного аналізу стану СТВ на підприємствах, в установах та організаціях, де упродовж 2006-2017 та січня-вересня 2018 років відділення НСПП в Запорізькій області здійснювало заходи щодо запобігання виникненню КТС (К).

Головний спеціаліст відділення М. Пель поінформувала учасників наради-семінару про проведену Відділенням роботу щодо запобігання виникненню та сприяння вирішенню КТС (К), зокрема щодо здійсненої роботи по вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) у ПАТ «Запоріжжяобленерго» та на ДП ДПІ «Запоріжцивільпроект» м. Запоріжжя.

Учасники наради-семінару взяли активну участь в обговоренні зазначених питань, обмінялись думками та надали пропозиції, які будуть враховані в подальшому в практичній діяльності.

По закінченню заходу начальник Відділення подякував всім присутнім за участь у нараді-семінарі та висловив надію на спільну подальшу роботу щодо забезпечення соціальної стабільності між сторонами СТВ на підприємствах Запорізької області.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (26.10.2018)
Переглядів: 9 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz