Четвер, 15.11.2018, 15:49

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [387]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Участь відділення НСПП в Запорізькій області у конференції трудового колективу ВАТ «Запоріжжяобленерго» м.Запоріжжя

Участь відділення НСПП в Запорізькій області у конференції трудового колективу ВАТ «Запоріжжяобленерго» м.Запоріжжя 

 

 

М.Пель, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області 

 

 

28 жовтня 2016 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі - Відділення) Сергій Четвертак прийняв участь у конференції трудового колективу ВАТ «Запоріжжяобленерго» та представників Центрального комітету працівників енергетики та електротехнічної промисловості.

Під час конференції делегатами структурних підрозділів ВАТ «Запоріжжяобленерго» м. Запоріжжя було розглянуто питання виконання рішення примирної комісії від 24.10.2016. За інформацією голови профспілкового комітету Рішенням примирної комісії керівнику підприємства було встановлено терміни погашення заборгованості із виплати заробітної плати, що стала причиною виникнення колективного трудового спору (конфлікту). Однак, станом на 28.10.2016 заборгованість із виплати заробітної плати не виплачена, у зв’язку з чим було розглянуто питання проведення страйку найманими працівниками даного підприємства. Під час виступу начальник відділення НСПП в Запорізькій області надав учасникам конференції роз’яснення ст. 22 Закону України «Про енергетику» щодо заборони проведення страйку та запропонував в разі невиконання рішення примирної комісії застосувати вимоги ст. 25 Закону України «про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)». Крім цього було надано зазначеному уповноваженому представницькому органу найманих працівників письмове попередження щодо заборони проведення страйку та правові наслідки порушення чинного законодавства.

По результатам конференції трудовим колективом було прийнято рішення про проведення страйку, який буде розпочато 14 листопада 2016 року, в якому прийме участь близько 3-х тисяч найманих працівників підприємства.

         Основна вимога під час страйку - погашення заборгованості із виплати заробітної плати в повному обсязі. За інформацією голови профспілкового комітету, страйк буде тривати до моменту повного погашення заборгованості, яка станом на 28.10.2016 року складає 42 млн.грн.

         З метою стабілізації стану соціально-трудових відносин, під час проведення конференції Відділенням було проведено бесіду з головою профспілки ВАТ «Запоріжжяобленерго» м. Запоріжжя та надано роз’яснення  практичного застосування Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» щодо шляхів вирішення даного колективного трудового спору (конфлікту).

 

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (31.10.2016)
Переглядів: 55 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz