Четвер, 15.11.2018, 15:08

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [387]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Участь відділення НСПП в Запорізькій області у конференції Запорізької обласної організації професійної спілки працівників культури України

Участь відділення НСПП в Запорізькій області у конференції Запорізької обласної організації професійної спілки працівників культури України

 

 

М.Пель, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області 

 

 

02 листопада 2016 року відбулась конференція Запорізької обласної організації професійної спілки працівників культури України в якій прийняв участь начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі - Відділення) Сергій Четвертак та представники членських організацій даної профспілки.

Учасниками конференції було розглянуто питання захисту трудових та соціально-економічних прав трудящих.

Під час виступу голова Запорізької обласної організації професійної спілки Олена Бойко звернула увагу присутніх на стан соціально-трудових відносин у закладах культури в регіоні. Окреслила основні проблемні питання даної галузі та шляхи їх вирішення.

У ході заходу начальник Відділення поінформував присутніх про напрямки діяльності відділення НСПП у Запорізькій області. Звернув увагу присутніх, що одними із основних завдань НСПП є сприяння поліпшенню стану соціально-трудових відносин та запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), взаємодії сторін соціально-трудових відносин у процесі врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів), що виникли між ними. Надав  роз’яснення  практичного застосування Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», навів приклади успішного їх вирішення.

         На виконання Закону України «Про соціальний діалог в Україні» проконсультував присутніх представників профспілок про здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та порядку подання документів  профспілковими організаціями для проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності відповідно до Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців на територіальному рівні.

         По закінченню заходу голова Запорізької обласної організації професійної спілки працівників культури подякувала Сергію Четвертаку за надані роз’яснення та зауважила, що така співпраця з Відділенням дасть  змогу підвищити рівень правових знань з питань застосування чинного законодавства під час вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (03.11.2016)
Переглядів: 58 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz