Четвер, 18.10.2018, 10:51

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [382]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Укладено Угоду про співробітництво та координацію дій між Запорізькою обласною федерацією роботодавців та відділенням НСПП в Запорізькій області

Укладено Угоду про співробітництво та координацію дій  між Запорізькою обласною федерацією роботодавців та  відділенням НСПП в Запорізькій області

 

С. Ткачук, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

26 жовтня 2017 року відбулось засідання Президії Ради Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» (далі – ЗОСПП «Потенціал»), на якому між відділенням НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) в особі начальника Відділення С. Четвертака та Запорізькою обласною федерацією роботодавців в особі голови ради О. Головком укладено Угоду про співробітництво та координацію дій.

Метою угоди є правове регулювання соціально-трудових відносин (далі – СТВ) на підприємствах області, налагодження і всебічне співробітництво з питань сприяння поліпшенню СТВ та запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) (далі – КТС(К)), їх прогнозування і сприяння своєчасному вирішенню.

Під час бесіди О. Головко підкреслив, що з відділенням НСПП в Запорізькій області налагоджена тісна багаторічна співпраця з метою підтримки соціальної стабільності на підприємствах регіону, вирішення розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин на доконфліктній стадії та колективних трудових спорів в правовому руслі.

С. Четвертак зазначив, що предметом Угоди є спільні дії сторін, спрямовані на попередження виникнення КТС (к), страйків шляхом застосування попереджувальних процедур, проведення роз’яснювальної роботи в трудових колективах, переговорів з роботодавцями та їх представниками. Начальник Відділення зауважив, що дуже доцільним є продовження практики взаємного інформування про виникнення на підприємствах випадків загострення стану СТВ та колективних трудових спорів, про підготовку до проведення страйків і акцій протесту з метою залучення Відділення до врегулювання розбіжностей.

Після обговорення пунктів Угоди про співробітництво та координацію дій відбулось підписання документу та затвердження плану заходів його виконання. Також Угодою передбачається підвищення рівня правової культури учасників СТВ, зокрема, шляхом надання працівниками Відділення правової допомоги з питань практичного застосування положень Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та інших нормативно-правових актів, які стосуються сфери соціально-трудових відносин.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (27.10.2017)
Переглядів: 59 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz