Неділя, 22.07.2018, 13:30

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [364]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Узгоджувальна зустріч з головою Запорізької обласної організації Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, по

С. Ткачук, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

09 липня 2018 року у приміщенні Запорізької обласної ради профспілок відбулась узгоджувальна зустріч, в якій взяли участь начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С. Четвертак та голова Запорізької обласної організації Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України А. Малигіна.

Під час зустрічі А. Малигіна проінформувала про стан соціально-трудових відносин на галузевих підприємствах, зокрема щодо ситуації, яка склалася на підприємствах підвідомчих Енергодарській міській раді. На КП «Підприємство комунальної власності» м. Енергодар має місце несвоєчасна виплата заробітної плати, про що профспілкова сторона інформує обласну державну адміністрацію. Станом на 02.07.2018 року заборгованість із виплати заробітної платні за травень 2018 року становить 457,6 тис. грн., а на 07.07.2018 (кінцевий термін виплати зарплати за червень) заборгованість за фактично відпрацьований час складатиме 8,0 млн. грн. Наймані працівники, в тому числі й пільгові категорії громадян, не мають змоги реалізувати своє право на щорічну відпустку через затримку виплати відпускних, тощо. За цих умов вкрай загострився стан соціально-трудових відносин у трудових колективах підприємства.

Поряд з цим, керівництво виконавчого комітету Енергодарської міської ради, безпідставно майже півроку ухиляється від підписання Територіальної галузевої угоди з репрезентативною профспілкою, блокує впровадження на підприємствах ЖКГ обов’язкових мінімальних галузевих соціальних стандартів з оплати праці, адекватно не реагує на звернення повноважних представників найманих працівників.

З огляду на загострення політичної ситуації в місті Енергодар, Запорізька обласна організація Профспілки звернулась до голови Запорізької облдержадміністрації К. Бриля з проханням втрутитись у дану конфліктну ситуацію, сприяти усуненню порушень трудового законодавства і прав профспілки, налагодженню соціального діалогу й укладенню Територіальної галузевої угоди між Енергодарською міською радою та обласною організацією галузевої профспілки.

Підсумком проведеної зустрічі стало узгодження напрямів спільної діяльності, які сприятимуть стабільності соціально-трудових відносин на підприємствах житлово-комунального господарства області, а також обговорено пріоритети та пропозиції щодо подальшої співпраці Відділення з Профспілкою.

Також С. Четвертаком проведено робочу нараду, на якій працівників Відділення було ознайомлено з результатами проведеної зустрічі з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (10.07.2018)
Переглядів: 14 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz