Субота, 22.09.2018, 18:21

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [378]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

В Олександрівському районі м. Запоріжжя відбулось чергове засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

В Олександрівському районі м. Запоріжжя відбулось чергове засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

ОМарченко, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

01серпня 2018 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С. Четвертак взяв участь у засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати в Олександрівському районі, яка відбулась під головуванням заступника голови районної адміністрації С. Даркової (далі – Комісія).

Згідно порядку денного були розглянуті питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, платежів до Пенсійного фонду на підприємствах району та стан виконання протокольних доручень районної, міської та обласної комісій.

На засідання Комісії були запрошені керівники підприємств району, які мають заборгованість із виплати заробітної плати, а саме: ДП "ДПІ "Запоріжцивільпроект",де триває вирішення 2 колективних трудових спорів (конфліктів); Класичний приватний університет; ПрАТ "Запорізький інструментальний завод" та ТОВ "Арісті", стан соціально-трудових відносин яких перебуває на обліку Відділення в системі запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

На початку засідання Комісії С. Даркова поінформувала присутніх про те, що ДП "Запорізький облавтодор" став банкротом. Згідно з прогнозованими даними на 25.07.2018 заборгованість із виплати заробітної плати у розмірі 6,7 млн. грн. існує на 3 економічно активних підприємствах району та 3 підприємствах, щодо яких реалізується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.

Під час обговорення конфліктних ситуацій, які склались на ДП "ДПІ "Запоріжцивільпроект" м. Запоріжжя, С. Четвертак зазначив, що стан соціально-трудових відносин на підприємстві залишається напруженим. Відділенням проводитьсяконсультативно-правова допомога профспілковим комітетом підприємств щодо застосування норм Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)".

По закінченню заходу С. Четвертаком проведено робочу нараду, на якій працівники були ознайомлені з результатами розглянутих на засіданні питань з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах району.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (01.08.2018)
Переглядів: 17 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz