Четвер, 18.10.2018, 10:51

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [382]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

В Олександрівському районі м. Запоріжжя відбулось засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

21 березня 2018 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С. Четвертак взяв участь у засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району, яке відбулось під головуванням заступника голови районної адміністрації С. Даркової (далі – Комісія).

Згідно порядку денного були розглянуті питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, платежів до Пенсійного фонду на підприємствах району та стан виконання протокольних доручень районної, міської та обласної комісій.

На засідання Комісії були запрошені керівники підприємств району, які мають заборгованість із виплати заробітної плати, а саме: ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект», ДП «Запорізькій облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», ТОВ «Арісті» та ТОВ «Константа».

На початку засідання С. Даркова зазначила, що станом на 01.03.2018 борги із виплати заробітної плати на зазначених підприємствах складають понад 5 млн.грн.

У ході обговорення ситуації, яка склалaсь на ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» м. Запоріжжя, С. Четвертак зазначив, що стан соціально-трудових відносин на підприємстві вкрай напружений і на даному підприємстві НСПП зареєстровано 2 колективні трудові спори (конфлікти). На даний час працівники інституту не мають доступу до своїх робочих місць та не можуть виконувати проектні роботи відповідно до прийнятих заказів.

Крім того, під час узгоджувальної зустрічі в.о. директора ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» м. Запоріжжя Г. Малина відмовився від участі у проведенні примирних процедур по вирішенню даних колективних трудових спорів (конфліктів).

По закінченню заходу С. Четвертаком проведено робочу нараду, на якій працівників було ознайомлено з матеріалами Комісії та прийнято рішення взяти на облік Відділення із запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) стан соціально-трудових відносин на ДП «Запорізькій облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» м. Запоріжжя.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (21.03.2018)
Переглядів: 17 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz