Четвер, 18.10.2018, 10:01

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [382]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

В Олександрівському районі м. Запоріжжя відбулось засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

С. Ткачук, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

19 вересня 2018 року в.о. начальника відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) М. Пель взяла участь у засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району, яка відбулась під головуванням заступника голови районної адміністрації С. Даркової (далі – Комісія).

Згідно порядку денного були розглянуті питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, платежів до Пенсійного фонду на підприємствах району та стан виконання протокольних доручень районної, міської та обласної комісій.

На засідання Комісії були запрошені керівники підприємств району, які мають заборгованість із виплати заробітної плати, а саме: ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект», де триває вирішення 2-х колективних трудових спорів, а також ДП «Запорізькій облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», Класичний приватний університет та ТОВ «Арісті», стан соціально-трудових відносин (далі – СТВ) яких перебуває на обліку Відділення із запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

На початку засідання Комісії С. Даркова поінформувала присутніх про те, що згідно з оперативними даними на 19.09.2018 заборгованість із виплати заробітної плати існує на 3 економічно активних підприємствах району та 3 підприємствах щодо яких реалізується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, та вона складає 8381,7 тис. грн., які в порівнянні з попереднім місяцем зменшились на 1020,3 тис.грн.

Під час обговорення конфліктних ситуацій, які склались на ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» м. Запоріжжя та ДП «Запорізькій облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», М. Пель зазначила, що стан СТВ на цих підприємствах залишається напруженим. А стан СТВ на структурних підрозділах ДП «Запорізькій облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» знаходяться на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів). Відділенням проводиться консультативно-правова та роз’яснювальна робота зі сторонами соціально-трудових відносин по вирішенню конфліктних питань в правому полі.

За підсумками обговорення члени Комісії затвердили проект рішення з низкою доручень щодо врегулювання ситуації на підприємствах-боржниках.

По закінченню заходу М. Пель проведено робочу нараду, на якій працівники були ознайомлені з результатами розглянутих на засіданні питань з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах району.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (19.09.2018)
Переглядів: 13 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz