Четвер, 15.11.2018, 15:49

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [387]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

В Олександрівському районі відбулося перше засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати у 2018 році

В Олександрівському районі відбулося перше засідання 
районної комісії з питань погашення заборгованості
із виплати заробітної плати у 2018 році

 

С. Ткачук, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

17 січня 2018 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С. Четвертак взяв участь у засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району, яка відбулась під головуванням заступника голови районної адміністрації С. Даркової (далі – Комісія).

Згідно порядку денного були розглянуті питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, платежів до Пенсійного фонду на підприємствах району та стан виконання протокольних доручень районної, міської та обласної комісій.

На засідання комісії були запрошені керівники підприємств району, які мають заборгованість із виплати заробітної плати, а саме: ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект», ДП «Запорізькій облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», Класичний приватний університет.

На початку засідання Комісії С. Даркова поінформувала присутніх про те, що згідно з прогнозованими даними заборгованість із виплати заробітної плати існує на 3 економічно активних підприємствах району та 2 підприємствах щодо яких реалізується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, та вона складає 5628,4 тис. грн.

Під час обговорення конфліктних ситуацій, які склались на ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» м. Запоріжжя та ДП «Запорізькій облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», С. Четвертак зазначив, що стан соціально-трудових відносин на цих підприємствах залишається напруженим та знаходиться на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів). Відділенням проводиться консультативно-правова допомога щодо застосування норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)». Також він зазначив, що з представниками уповноваженого представницького органу найманих працівників ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» м.Запоріжжя проведені узгоджувальні зустрічі, на яких надані консультації щодо порядку вступу в колективний трудовий спор (конфлікт).

По закінченню заходу С. Четвертаком проведено робочу нараду, на якій працівники були ознайомлені з результатами розглянутих на засіданні питань з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах району.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (17.01.2018)
Переглядів: 89 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz