Четвер, 18.10.2018, 10:16

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [382]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

В Олександрівському районі відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

В Олександрівському районі відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

 

Оксана Клепач, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

17 травня 2017 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) Сергій Четвертак взяв участь у засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району, яке відбулось під головуванням заступника голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району С.Даркової.

Згідно порядку денного були розглянуті питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах району, про стан оплати праці на комунальних підприємствах, про дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці на підприємствах району.

Головуюча зазначила, що за прогнозними даними станом на 01. 05.2017 борги із виплати заробітної плати існують на 4 економічно активних підприємствах району та 2 підприємствах щодо яких реалізується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, та складають 4503,5 тис. грн.

В ході засідання були заслухані запрошені керівники підприємств, що мають борги із виплати заробітної плати, які доповіли про причини заборгованості із виплати заробітної плати, вжиті заходи щодо її ліквідації, а також про джерела погашення боргів.

  • запрошених було заслухано ДП «Запорізькій облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України». Представник керівництва підприємства доповів про поступове погашення боргів із виплати заробітної плати та проблеми підприємства. Сергій Четвертак зазначив, що у лютому 2017 року через заборгованість із виплати заробітної плати на ДП «Запорізькій облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» між найманими працівниками та підприємством виник колективний трудовий спір (конфлікт), який за спрянням Відділення, станом на 19.04.2017 було вирішено. Проте, на сьогодні, за інформацією Запорізької обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України стан соціально трудових відносин нестабільний та буде взято на облік Відділення з метою запобігання винекненню колективного трудового спору (конфлікту).

По закінченню заходу начальником Відділення проведено робочу нараду, на якій працівники були ознайомлені з результатами розглянутих на засіданні питань для врахування їх при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста та вирішено ДП «Запорізькій облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» взяти на облік з метою запобігання винекненню колективного трудового спору (конфлікту).

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (18.05.2017)
Переглядів: 59 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz