Середа, 12.12.2018, 14:29

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [394]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]
Інформація соціальних партнерів [1]
Інформація соціальних партнерів

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

В Олександрівському районі відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

В Олександрівському районі відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

 

Ткачук Сергій, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

17 серпня 2017 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) Сергій Четвертак взяв участь у засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району, яке відбулось під головуванням начальник управління праці та соціального захисту населення районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району Е. Хижняка.

Під час засідання були розглянуті питання про організацію роботи щодо погашення заборгованості на підприємствах району, про стан оплати праці на комунальних підприємствах, про стан дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці на підприємствах району, про стан виконання протокольних доручень районної, міської та обласної комісій тощо.

На початку засідання Е.Хижняк зазначив, що за даними органів статистики загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по Олександрівському району збільшилась на 932,4 тис. грн і склала 5875,2 тис. грн. Найбільша сума заборгованості припадає на такі підприємства: ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект», Класичний приватний університет, ДП «Запорізький облавтодор», ДП «Запорізький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою». Разом з тим, він зазначив, що в серпні зазначеними підприємствами погашено заборгованість з виплати заробітної плати на загальну суму 724 тис. грн.

Обговорюючи складну ситуацію, яка склалась на ДП «Запорізькій облавтодор» Сергій Четвертак звернув увагу присутніх на те, що сума заборгованості із виплати заробітної плати на підприємстві зменшилась. Стан соціально-трудових відносин на філіях підприємства знаходиться на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

Під час роботи комісії були заслухані керівники зазначених підприємств, які доповіли про проблемні питання, окреслили причини заборгованості із виплати заробітної плати та вжиті заходи щодо її ліквідації.

За підсумками обговорення члени комісії затвердили проект рішення з низкою доручень і рекомендацій щодо врегулювання ситуації на підприємствах-боржниках.

По закінченню заходу Сергієм Четвертаком проведено робочу нараду, на якій працівників було ознайомлено з матеріалами комісії та прийнято рішення взяти на облік Відділення із запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) стан соціально-трудових відносин у Класичному приватному університеті.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (31.08.2017)
Переглядів: 65 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz