Четвер, 18.10.2018, 10:51

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [382]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

В Запоріжжі відбулось чергове засідання міської комісії з питань погашення боргів із виплати заробітної плати

В Запоріжжі відбулось чергове засідання міської комісії
з питань погашення боргів із виплати заробітної плати

Ткачук Сергій, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

21 вересня 2017 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С. Четвертак взяв участь у засіданні міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія). Засідання проводилось під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В. Малиш. В роботі Комісії також взяли участь начальник управління соціального захисту населення Запорізької міської ради О. Полковнікова, заступники голів районних адміністрацій міської ради, які відповідають за питання соціального забезпечення та соціального захисту населення, начальники районних управлінь праці та соціального захисту населення.

Під час засідання були розглянуті питання стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати, обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на підприємствах міста, а також про стан виконання протокольних доручень Комісії.

На засідання Комісії були розглянуті причини виникнення заборгованості на таких підприємствах: ДП «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект», ВАТ «Запоріжжяобленерго», Командитне товариство «Запорізький завод високовольтної апаратури – Вакатов і компанія», ПАТ «Дніпробуд», ПАТ «Інститут титану». Голови районних комісій з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, які були запрошені на засідання, доповіли про проблемні питання підприємств, причини заборгованості із виплати заробітної плати, вжиті заходи щодо її ліквідації, джерела погашення та прогнозовані строки повної ліквідації боргів.

Особливу увагу було приділено КТ «ЗЗВА-Вакатов и компанія», яке тривалий час перебуває на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів). На даному підприємстві найбільша сума заборгованості із виплати заробітної плати по Дніпровському району м.Запоріжжя, і вона продовжує зростати. Основними проблемами підприємства є низька завантаженість виробництва, дебіторська заборгованість, арешт рахунків. Персонал підприємства знаходиться в простої з нарахуванням 2/3 заробітної плати за час вимушеного простою, що сприяло зростанню заборгованості. Керівництвом підприємства вживаються заходи з виходу із кризової ситуації і станом на сьогодні знайдено нових партнерів, які мають наміри здійснити реструктуризацію бізнесу та завантажити виробничі потужності підприємства.

Обговорюючи складну ситуацію, яка склалась на ВАТ «Запоріжжяобленерго» С. Четвертак звернув увагу присутніх на те, що на підприємстві триває колективно-трудовий спір. Стан соціально-трудових відносин на підприємстві залишається напруженим. Відділенням проводиться роз’яснювально-правова робота щодо недопущення ускладнення стану соціально-трудових відносин та проведення несанкціонованих страйків.

По закінченню заходу С. Четвертаком проведено робочу нараду, на якій працівників було ознайомлено з результатами розглянутих на засіданні питань з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (22.09.2017)
Переглядів: 78 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz