Четвер, 15.11.2018, 15:12

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [387]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

В Запоріжжі відбулось чергове засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

В Запоріжжі відбулось чергове засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

 

Марина Пель, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

22 травня 2017 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) Сергій Четвертак взяв участь у засіданні міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія), яке відбулось під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентини Малиш.

Згідно порядку денного були розглянуті питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста Запоріжжя та стан оплати праці на комунальних підприємствах міста.

Головуюча зазначила, що станом на 01 травня 2017 року борги із виплати заробітної плати існують на 15 економічно активних підприємствах м. Запоріжжя та складають 21,3 млн. грн.

В ході засідання були заслухані керівники 4 підприємств, що мають борги із виплати заробітної плати, які доповіли про причини заборгованості із виплати заробітної плати, вжиті заходи щодо її ліквідації.

Особливу увагу членів комісії було звернено на збільшення заборгованості із виплати заробітної плати у Командитному товаристві "Запорізький завод високовольної апаратури-Вакатов" і компанія", яке перебуває на обліку відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів). Членами комісії було прийнято рішення провести виїзне засідання комісії та заслухати керівника даного підприємства щодо причини виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, вжиті заходи щодо зменшення боргів та можливості їх повного погашення.

Також було заслухано голів районних комісій з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, запрошених на засідання.

По закінченню заходу начальником Відділення проведено робочу нараду, на якій працівники були ознайомлені з результатами розглянутих на засіданні питань для врахування їх при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста та вирішено ДП «Запорізьке лісомисливське господарство», Дочірнє підприємство «Запорізький облавтодор» Відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» та ПП Виробничо- комерційна фірма «Полімер» взяти на облік Відділення з метою запобігання виникнення колективних трудових спорів (конфліктів).

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (23.05.2017)
Переглядів: 55 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz