Четвер, 15.11.2018, 15:10

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [387]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

В Запоріжжі відбулось чергове засідання обласної комісії з питань погашення боргів із виплати заробітної плати

В Запоріжжі відбулось чергове засідання обласної комісії з питань погашення боргів із виплати заробітної плати

 

Клепач Оксана, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

25 квітня 2017 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області Сергій Четвертак прийняв участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія). Засідання проводилось під головуванням директора Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації Ігоря Мещана.

Під час засідання були розглянуті питання про стан виплати заробітної плати, виконання графіків погашення заборгованості з неї працівникам економічно активних підприємств області, погашення боргів з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та про стан виконання рішень обласної комісії щодо погашення заборгованості з заробітної плати структурним підрозділам КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради.

За даними органів статистики загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по області у березні 2017 року зменшилась на 15,8 млн.грн. або на 19,3% і станом на 01.04.2017 склала 65,8 млн. грн. Борги економічно активних підприємств станом на 01.04.2017 склали 52,4 млн. грн.

Динаміка погашення боргів із виплати заробітної плати в Запорізькій області продовжує визначатись ситуацією на 48 підприємствах державного сектору економіки, де борги на 01.04.2017 склали 45 млн. грн. , що становить 68,4 % від загальної суми заборгованості по області.

У березні суттево збільшили борги ЗДП «Радіоприлад», ДП «Мелітопольський завод «Гідромаш», ДП «ДНДПІ титану». Складною залишається ситуація в 12 структурних підрозділах ДП «Запорізькій облавтодор» ВАТ «ДАК Автомобільні дороги України».

Під час обговорення проблем ДП «Запорізькій облавтодор» ВАТ «ДАК Автомобільні дороги України» Сергій Четвертак зазначив, що у лютому 2017 року через заборгованість із виплати заробітної плати за жовтень- грудень 2016 року на підприємстві виник колективний трудовий спір (конфлікт), який за спрянням Відділення, станом на 19.04.2017 було вирішено. З метою запобігання винекненню нового колективного трудового спору (конфлікту), страйку або перекриття найманими працівниками магістралі, начальник Відділення рекомендував призначеному виконуючому обов»язків директора підприємства провести зустрічі з представниками структурних підрозділів щодо стабілізації стану соціально-трудових відносин.

Також під час роботи комісії були заслухані керівники 12 підприємств - боржників із виплати заробітної плати області, які доповіли про проблемні питання підприємств,окреслили причини заборгованості із виплати заробітної плати, вжиті заходи щодо її ліквідації, а також джерела погашення боргів.

 

 

По другому питанню доповідав заступник директора КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради Павло Акімов щодо проведених заходів по погашенню боргів із виплати заробітної плати.

По закінченню заходу Четвертаком С.І. проведено робочу нараду, на якій працівників було ознайомлено з матеріалами комісії та прийнято рішення взяти на облік Відділення із запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) стан соціально-трудових відносин на ПрАТ «ПМК № 28 Водбуд» м. Запоріжжя, Таврійський експлуатаційний цех з водопостачання комунального підприємства «Облводоканал» Запорізької обласної ради Василівського району Запорізької області та Василівський експлуатаційний цех з водопостачання комунального підприємства «Облводоканал» Запорізької обласної ради Василівського району Запорізької області.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (26.04.2017)
Переглядів: 55 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz