Четвер, 18.10.2018, 10:16

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [382]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

В Запоріжжі відбулось чергове засідання обласної комісії з питань погашення боргів із виплати заробітної плати

В Запоріжжі відбулось чергове засідання обласної комісії

з питань погашення боргів із виплати заробітної плати

 

 

Ткачук Сергій, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

30 серпня 2017 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С. Четвертак взяв участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія). Засідання проводилось під головуванням заступника директора Департаменту соціального захисту населення - начальника управління праці та зайнятості Запорізької обласної державної адміністрації І. Разуваєвої.

Під час засідання було розглянуто питання про стан погашення заборгованості з заробітної плати, обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на підприємствах, щодо яких реалізується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.

За даними органів статистики загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по області у липні 2017 року збільшилась на 2,1 млн. грн., або на 4,2%, і на 01.08.2017 склала 50,6 млн. грн.

Борги економічно активних підприємств перед працівниками за липень 2017 року збільшились на 2,6 млн. грн. (на 7,6%), і на 01.08.2017 становили 36,8 млн. грн.

Заборгованість на підприємствах, щодо яких реалізується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, у липні зменшилась на 0,5 млн. грн. і на 01.08.2017 склала 13,7 млн. грн. Це було обумовлено зміною ознаки активності одразу 3 підприємств із загальною сумою боргів 1,4 млн. грн. (ДП «Хлібна база №74», ЗАТ «Бердянський виноробний завод» та ЗАТ «Дніпробуд»), які перейшли з групи підприємств, щодо яких реалізується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, до економічно активних підприємств.

Загалом по області на підприємствах державного сектору економіки заборгованість складає 31,3 млн. грн. На підприємства приватної форми власності припадає 19,1 млн. грн., та підприємства комунальної власності – 0,2 млн. грн.

Під час роботи комісії були заслухані арбітражні керуючі підприємств, щодо яких реалізується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом. Обговорюючи складну ситуацію, яка склалась на ЗДП «Радіоприлад» та ПАТ «Бердянськсільмаш» С. Четвертак звернув увагу присутніх на те, що стан соціально-трудових відносин на підприємствах залишається напруженим та знаходиться на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

За підсумками обговорення члени комісії затвердили проект рішення з низкою доручень і рекомендацій щодо врегулювання ситуації на підприємствах-боржниках та необхідності складання графіка погашення заборгованості.

По закінченню заходу С. Четвертаком проведено робочу нараду, на якій працівників Відділення ознайомлено з матеріалами комісії та обговорено ситуацію, що склалась на ЗДП «Радіоприлад» та ПАТ «Бердянськсільмаш», які перебувають на обліку Відділення щодо запобігання виникнення колективних трудових спорів (конфліктів).

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (30.08.2017)
Переглядів: 57 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz