Четвер, 15.11.2018, 16:31

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [387]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

В Запоріжжі відбулось чергове засідання обласної комісії з питань погашення боргів із виплати заробітної плати

В Запоріжжі відбулось чергове засідання обласної комісії з питань погашення боргів із виплати заробітної плати

 

Клепач Оксана, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

25 жовтня 2018 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С. Четвертак взяв участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія). Засідання проводилось під головуванням заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Е. Гугніна.

Під час засідання були розглянуті питання про проведену роботу облдержадміністрації, стан і перспективи погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах державного сектору економіки, розташованих на території області; про стан виплати заробітної плати, виконання графіків погашення заборгованості з неї працівникам підприємств області, погашення боргів з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

За даними органів статистики загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по області у вересні 2018 року зменшилась на 1,5 млн. грн. або на 0,6 % і станом на 01.10.2018 склала 233,8 млн. грн. Порівняно з початком цього року заборгованість зросла на 107,5 млн. грн. або на 85%.

Борги економічно активних підприємств за вересень 2018 року зменшились на 3,1 млн. грн.(на 1,6%), і станом на 01.10.2018 становили 188,7 млн. грн.

  • на підприємствах, що знаходяться у процедурах відновлення платоспроможності або визнання боржника банкрутом, з початку року зросла на 28,9 млн. грн., і становить 43,7 млн. грн. Серед цієї статистичної групи суб’єктів господарювання 48,5 % (21,2 млн.грн.) боргів припадає на 5 підприємств державного сектора економіки. Серед них: ЗДП «Кремнійполімер», ЗДП «Радіоприлад», ДП «Аеропорт Бердянськ» тощо.

Загалом по області на підприємствах державного сектору економіки зосереджено 202,1 млн. грн, або 86,4% від загальної суми заборгованості із виплати заробітної плати. На підприємства приватної форми власності припадало 29,3 млн.грн. або 12,3 %, комунальної – 2,4 млн. грн. або 1 % від загальної суми боргів.

Під час роботи Комісії були заслухані керівники 4 підприємств - боржників із виплати заробітної плати області, які доповіли про проблемні питання підприємств, окреслили причини заборгованості із виплати заробітної плати, вжиті заходи щодо її ліквідації, а також джерела погашення боргів.

В ході обговорення складної ситуації, яка склалась на ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» м. Запоріжжя, начальник Відділення зазначив, що керівник ухиляється від проведення примирних процедур по вирішенню двох колективних трудових спорів (конфліктів), які були зареєстровані упродовж 2018 року, та вніс пропозицію запросити на наступне засідання Комісії керівника ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» та представників правоохоронних органів.

По закінченню заходу С. Четвертак провів робочу нараду, на якій працівників було ознайомлено з матеріалами Комісії з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах області.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (26.10.2018)
Переглядів: 9 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz