Четвер, 15.11.2018, 16:08

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [387]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

В Запоріжжі відбулось спільне засідання міської та обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

В Запоріжжі відбулось спільне засідання міської та обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

 

Оксана Клепач, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

24 листопада 2016 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) Сергій Четвертак взяв  участь у спільному засіданні обласної та міської комісій з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія) під головуванням заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Е.А.Гугніна.

Згідно порядку денного були розглянуті наступні питання: про стан виплати заробітної плати, виконання графіків погашення заборгованості з неї працівникам підприємств Запоріжжя, погашення боргів з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування; про проведену  виконавчім комітетом Запорізької міської ради роботу з виконання урядових завдань щодо погашення боргів із заробітної плати та організацію роботи міської комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На початку засідання головуючий зазначив, що борги із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах Запорізької області становили 52257,0 тис .грн перед 8238 працівниками. При цьому 59% боргів припадає на підприємства міста Запоріжжя, які станом на 01 листопада 2016 року складають 30919,1 тис. грн. 

По першому питанню були заслухані керівники 8 підприємств міста Запоріжжя, що мають борги із виплати заробітної плати. Серед запрошених було заслухано керівництво підприємств на яких існують найбільші суми заборгованості із виплати заробітної по області : ВАТ «Запоріжобленерго», ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект», Командитне товариство "Запорізький завод високовольної апаратури-Вакатов" і компанія".

Керівники доповіли про причини заборгованості із виплати заробітної плати,  вжиті заходи щодо її ліквідації, а також строки її ліквідації.

 Під час обговорення проблем підприємств Сергій Четвертак доповів про заходи, які вживаються Відділенням для сприяння вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) на ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект»  та ВАТ «Запоріжжяобленерго».

По другому питанню було заслухано Галину Остапенко, заступника начальника управління соціального захисту населення Запорізької міської ради, яка доповіла про проведену роботу щодо погашення боргів із заробітної плати на підприємствах міста.

По закінченню заходу начальником Відділення проведено робочу нараду, на якій працівники були ознайомлені з результатами розглянутих на засіданні питань з метою та були визначені напрямки подальшої роботи Відділення щодо сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) та запобігання їх виникненню на підприємствах області

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (25.11.2016)
Переглядів: 54 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz