Четвер, 15.11.2018, 16:05

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [387]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

В Запоріжжі відбулося перше засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати у 2017 році

В Запоріжжі відбулося перше засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати у 2017 році

 

Оксана Клепач, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

21 січня 2017 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) Сергій Четвертак взяв  участь у засіданні Запорізької міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія), яка відбулась під головуванням заступника міського голови  В. Малиш.

Згідно порядку денного були розглянуто питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста Запоріжжя та шляхи підвищення ефективності роботи комісій.

Головуюча зазначила, що станом на 01 січня 2017 року борги із виплати заробітної плати існують на 16 економічно активних підприємствах м. Запоріжжя та складають 32334,3 тис. грн.

В ході засідання були заслухані керівники  5 підприємств, що мають борги із виплати заробітної плати, які доповіли про причини заборгованості із виплати заробітної плати,  вжиті заходи щодо її ліквідації, а також про джерела погашення боргів.

Серед запрошених було заслухано керівників Командитне товариство "Запорізький завод високовольної апаратури-Вакатов" і компанія", ДП "Державний науково-дослідний та проектний інстититут титану", стан соціально-трудових відносин на яких, перебувають на обліку відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів). Начальник відділення Сергій Четвертак доповів про співпрацю з Запорізьким обкомом профспілки працівників металургійної та гірничодобувної промисловості та первинними профспілками, щодо стабілізації стану соціально-трудових відносин на зазначених підприємствах.

         Члени Комісії також заслухали голів районних комісій  з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, запрошених на засідання, щодо вжитих заходів.

         По закінченню заходу начальником Відділення проведено робочу нараду, на якій працівники були ознайомлені з результатами розглянутих на засіданні питань для врахування їх при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста та вирішено Державне підприємство «Запорізький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» занести до бази підприємств, що відзначається підвищеним рівнем конфліктогенності. 

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (23.01.2017)
Переглядів: 49 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz