Четвер, 18.10.2018, 10:45

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [382]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Відбулася робоча зустріч начальника відділення НСПП в Запорізькій області з заступником голови Запорізької обласної державної адміністрації

С. Ткачук, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

17 липня 2018 у приміщенні Запорізькій обласної державної адміністрації за ініціативи начальника відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С. Четвертака відбулась робоча зустріч з заступником голови Запорізької обласної державної адміністрації Е. Гугніним.

Робоча зустріч пройшла у форматі діалогу та взаємообміну інформацією. Зокрема, С. Четвертак поінформував заступника голови Запорізькій обласної державної адміністрації про роботу Відділення за І півріччя 2018 року, а також про заходи, які вживаються Відділенням щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) (далі – КТС(К)) на підприємствах області.

С. Четвертак наголосив на тому, що працівниками Відділення проводиться постійний моніторинг розміру заборгованості із виплати заробітної плати та аналізується стан її погашення, вивчається хід укладення і виконання колективних договорів, стан охорони праці та дотримання законодавства про працю на підприємствах, установах, організаціях області.

Зокрема, зазначено, що упродовж січня-червня 2018 року Відділення, з метою запобігання виникненню КТС(К), здійснювало заходи щодо усунення 28 чинників дестабілізації стану соціально-трудових відносин (далі – СТВ), які призвели до конфліктних ситуацій на 26 підприємствах Запорізької області із загальною кількістю штатних працівників 2607 осіб. На даний час працівниками Відділення здійснюється правовий супровід трьох КТС(К) на 2 підприємствах Запорізької області, а саме: на ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» та на ПАТ «Запоріжжяобленерго».

Особливу увагу було зосереджено на обговоренні стану СТВ на ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект», де зареєстровано 2 колективних трудових спори. С. Четвертак повідомив, що Відділенням проводиться активна робота по зменшенню соціальної напруги у трудовому колективі та надаються необхідні консультації з правових питань, роз’яснення щодо положень Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

У свою чергу Е.Гугнін запевнив, що облдержадміністрація поінформована щодо складної ситуації, яка утворилася на підприємстві, ведеться пошук шляхів вирішення цих проблемних питань. Він відмітив позитивну роботу Відділення щодо сприяння у зменшенні соціальної напруги та покращення стану СТВ на ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект».

За підсумками проведеної робочої зустрічі були досягнуті домовленості щодо подальшої співпраці та взаємодії у вирішенні конфліктних питань на підприємствах, установах та організаціях Запорізької області.

Також С. Четвертаком проведено робочу нараду, на якій працівників Відділення було ознайомлено з результатами проведеної зустрічі з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах області.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (17.07.2018)
Переглядів: 13 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz