Неділя, 22.07.2018, 13:31

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [364]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Відбулася узгоджувальна зустріч з головою Запорізької обласної організації Профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства

С. Ткачук, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

10 липня 2018 року у приміщенні відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) за ініціативи начальника Відділення С. Четвертака відбулась узгоджувальна зустріч з головою Запорізької обласної організації Профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України О. Сірик.

Під час зустрічі О.Сірік поінформувала про стан справ і перспективи діяльності підприємств та організацій автомобільного транспорту та шляхового господарства області. Вона повідомила, що стан соціально-трудових відносин в структурних підрозділах ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» вкрай напружений, наймані працівники обурені та погрожують страйками, перекриттям автомагістралей. Обласна організація профспілки та керівництво підприємства неодноразово зверталось до Міністерства інфраструктури України щодо пошуку шляхів вирішення існуючих проблем, але відповіді так і не було отримано.

У свою чергу С. Четвертак зазначив, що станом на 01.06.2018 загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати в структурних підрозділах ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» становила 1601,1 тис. грн. Стан соціально-трудових відносин в структурних підрозділах ДП «Запорізький облавтодор» знаходиться на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) (далі – КТС(К)).

Крім того, в ході зустрічі начальником Відділення була надана інформація щодо практики вирішення КТС(К), а також консультативно-правова допомога щодо дотримання вимог Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», у тому числі надані консультації щодо порядку вступу в колективний трудовий спор (конфлікт).

За результатами обговорення учасники зустрічі наголосили на необхідності тісної співпраці та об’єднанні спільних зусиль щодо захисту соціально-трудових прав та інтересів найманих працівників, забезпечення стабільності стану соціально-трудових відносин на підприємствах автомобільного транспорту та шляхового господарства області.

Також С. Четвертаком проведено робочу нараду, на якій працівників Відділення було ознайомлено з результатами проведеної зустрічі з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (11.07.2018)
Переглядів: 5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz