Четвер, 15.11.2018, 16:17

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [387]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Відбулось чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати районної адміністрації Запорізької міської ради по О

Відбулось чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району

 

Оксана Клепач, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

12 липня 2017 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С. Четвертак взяв участь у засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району, яке відбулось під головуванням заступника голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району С.Даркової.

Згідно порядку денного були розглянуті питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати та зі сплати єдиного соціального внеску на підприємствах району, та про стан виконання протокольних доручень районної, міської та обласної комісій.

На початку засідання С.Даркова зазначила, що за прогнозними даними, станом на 01.07.2017 борги із виплати заробітної плати існують на 4 економічно активних підприємствах району та 2 підприємствах щодо яких реалізується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, та складають 4874,5 тис. грн.

На засідання були запрошені керівники: ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект», ДП «Запорізькій облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», ДП «Запорізький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», ПП ВКФ «Полімер».

В ході работи комісії були заслухані керівники зазначених підприємств, які доповіли про проблемні питання, окреслили причини заборгованості із виплати заробітної плати та вжиті заходи щодо її ліквідації.

Обговорюючи складну ситуацію, яка склалалась на ДП «Запорізькій облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», С. Четвертак зазначив, що наймані працівники підприємства мають позитивний досвід колективного відстоювання своїх соціально-трудових та соціально-економічних інтересів, шляхом вступу 07.02.2017 у колективний трудовий спір (конфлікт), який 19.04.2017 було вирішено за спрянням Відділення. На сьогодні стан соціально-трудових відносин на підприємстві не стабільний та знаходиться на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту). З метою оперативного реагування на погіршення стану налагоджено взаємозвязок з головою Запорізької обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України.

За підсумками обговорення члени комісії затвердили проект рішення з низкою доручень щодо врегулювання ситуації на підприємствах-боржниках.

По закінченню заходу начальником Відділення проведено робочу нараду, на якій працівники були ознайомлені з результатами розглянутих на засіданні питань для врахування їх при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (12.07.2017)
Переглядів: 69 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz