Неділя, 20.01.2019, 03:52

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [405]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]
Інформація соціальних партнерів [1]
Інформація соціальних партнерів

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Відбулось чергове засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати у Вознесенівському районі м. Запоріжжя

Відбулось чергове засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати у Вознесенівському районі м. Запоріжжя

 

Клепач Оксана, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

21 грудня 2018 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) Четвертак С.І. взяв участь у засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія), яка відбулась в конференц-залі районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району під головуванням заступника голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району Крайнього М.В.

Згідно порядку денного були розглянуті питання про стан виплати та погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам району, про стан погашення заборгованості економічно-активних підприємств боржників району перед бюджетом Пенсійного фонду України; про організацію роботи щодо дотримання мінімальних гарантій оплати праці на підприємствах Вознесенівського району міста Запоріжжя.

За інформацію головного спеціаліста відділу державного контролю за додержанням законодавства про працю управління з питань праці Запорізької міської ради заборгованість із виплати заробітної плати існує на 5 економічно активних підприємствах району, загальний борг яких складає 58 млн. грн.

На засідання були запрошені керівники підприємств-боржників: ПАТ «Запорізькій виробничий алюмінієвий комбінат», ПрАТ «Символ», яки перебувають на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) та ПАТ «Запоріжжяобленерго» м.Запоріжжя, де триває вирішення колективного трудового спору (конфлікту).

Під час розгляду ситуації на ПАТ «Запоріжжяобленерго» м.Запоріжжя, Четвертак С.І. звернув увагу представника керівництва на необхідності виконання Рішення примирної комісії та зазначив, що не зважаючи на виплату поточної заробітної плати, на підприємстві залишається значна сума заборгованості із неї, що є підґрунтям напруженого стану соціально-трудових відносин.

Також, в ході засідання, були заслухані керівники 6 підприємств району, які дали пояснення щодо наявності на їх підприємствах працівників, що мали заробітну плату менше мінімально встановленого рівня.

По закінченню заходу Четвертак С.І. ознайомив працівників Відділення з результатами розглянутих на засіданні питань для врахування їх при моніторингу стану соціально-трудових відносин.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (22.12.2018)
Переглядів: 17 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2019Зробити безкоштовний сайт з uCoz