Четвер, 15.11.2018, 16:16

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [387]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Відбулось чергове засідання Запорізької обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

21 лютого 2018 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С.Четвертак взяв участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія). Засідання проводилось під головуванням заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Е.Гугніна (далі – Комісія).

Під час засідання були розглянуті питання про проведену роботу щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення області та про стан виплати заробітної плати, виконання графіків погашення заборгованості з неї працівникам підприємств області, погашення боргів з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

За даними органів статистики загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по області в січні 2018 року збільшилась на 20,7 млн. грн. і станом на 01.02.2018 склала 147,1 млн. грн.

Борги економічно активних підприємств за січень 2018 року збільшилися на 14 млн.грн. або 12,6%, і станом на 01.02.2018 склали 125,4 млн. грн.

При цьому, найбільшими боржниками серед економічно активних підприємств залишаються суб’єкти господарювання державного сектору економіки: 22 структурні підрозділи ПАТ «Запоріжжяобленерго», ДП «ДПІ Запоріжцивільпроект» м.Запоріжжя, ДП «Мелітопольський завод «Гідромаш» м.Мелітополь Запорізької області, 13 структурних підрозділів ДП «Запорізький облавтодор».

На засідання були запрошені керівники 6 підприємств області, які доповіли про проблемні питання підприємств, причини заборгованості із виплати заробітної плати та вжиті заходи щодо її ліквідації.

Під час обговорення питань порядку денного С. Четвертак зазначив, що стан соціально-трудових відносин на ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» м.Запоріжжя вкрай напружений. На даному підприємстві Національною службою посередництва і примирення зареєстровані 2 колективні трудові спори (конфлікти). Відділенням проводиться роз’яснювальна робота з адміністрацією підприємства та уповноваженим представницьким органом найманих працівників щодо практичного застосування Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

За підсумками обговорення члени Комісії затвердили проект рішення з низкою доручень і рекомендацій щодо врегулювання ситуації на підприємствах-боржниках.

По закінченню заходу С.Четвертаком проведено робочу нараду, на якій працівників було ознайомлено з матеріалами комісії та прийнято рішення взяти на облік Відділення із запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) стан соціально-трудових відносин у товаристві з обмеженою відповідальністю «Мелітопольські теплові мережі» м. Мелітополь Запорізької області, у державному підприємстві «Запорізький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» м. Запоріжжя та приватному підприємстві виробничо-комерційна фірма «Полімер» м Запоріжжя.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (22.02.2018)
Переглядів: 48 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz