Четвер, 15.11.2018, 15:43

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [387]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Відбулось засідання Запорізької обласної галузевої комісії з питань погашення заборгованості із виплати з/п на підприємствах промисловості

Відбулось засідання Запорізької обласної галузевої комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах промисловості, паливно-енергетичного комплексу, транспорту і зв’язку

 

Клепач Оксана, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

02 листопада головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області (далі - Відділення) Оксана Клепач прийняла участь у засіданні обласної галузевої комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах промисловості, паливно-енергетичного комплексу, транспорту і зв’язку (далі Комісія), яка пройшла під головуванням заступника директора Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької обласної державної адміністрації Барановської М.В.

На засіданні  комісії  розглядались питання щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах ДП "Державний науково-дослідний та проектний інстититут титану" м. Запоріжжя та ЗДП "Кремнійполімер" м.Запоріжжя.

На початку засідання заступник директора Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької обласної державної адміністрації Барановська М. доповыла, що із загальної суми заборгованості із виплати заробітної плати працівникам Запорізької області, яка станом на 01.10.2016 становила 31,8 млн. грн. 58% припадає на промислові підприємства.

До кола  економічно активних підприємств промисловості, що мають станом на 01.10.2016 значні борги із виплати заробітної плати, входять: Командитне товариство «Запорізький завод високовольтної апаратури – Вакатов» і компанія» м.Запоріжжя, Державне підприємство „Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект» м. Запоріжжя, ПАТ «Мелітопольський завод холодильного машинобудування «Рефма», м. Мелітополь, ДП «Мелітопольський завод «Гідромаш», м. Мелітополь.  

В ході роботи комісії було заслухано запрошених керівників  підприємств, які доповіли про стан виплати заробітної плати та хід виконання графіків погашення боргів по  заробітній платі, окреслили проблеми підприємств та ймовірні джерела погашення.

Оксана Клепач зазначила, що у жовтні 2016 року стан соціально-трудових відносин у ДП "Державний науково-дослідний та проектний інстититут титану" м. Запоріжжя було взято відділенням на облік з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) через його ускладнення викликане утворенням боргів по заробітній платі.   

У результаті обговорення по кожному підприємству комісією винесено протокольне рішення щодо строків погашення заборгованості із виплати заробітної плати. 

По закінченню засідання, на робочій нараді з працівниками Відділення,  Клепач Оксана  доповіла про результати роботи комісії з метою вдосконалення превентивної роботи на зазначених підприємствах. 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (02.11.2016)
Переглядів: 55 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz