Середа, 12.12.2018, 15:11

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [394]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]
Інформація соціальних партнерів [1]
Інформація соціальних партнерів

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Відбулось засідання Запорізької обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

Відбулось засідання Запорізької обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

 

Клепач Оксана, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

27 січня 2017 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області Сергій Четвертак прийняв участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія). Засідання  проводилось під головуванням заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації (стажування) Володимира Тоцького.  

Під час засідання було розглянуто питання про результати роботи Комісії у 2016 році та завдання на 2017 рік та про стан виплати заробітної плати, виконання графіків погашення заборгованості з неї, обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

По першому питанню було зазначено що упродовж 2016 року проведено 405 засідань обласної та територіальних Комісій. На засіданнях було заслухано 320 керівників підприємств, з них 194 керівника було попереджено про відповідальність за несвоєчасну виплати заробітної плати. На підприємствах –боржниках із заробітної плати, керівники яких звітували Комісіїї, виплачено у 2016 році заборговану заробітну плату в сумі 115,7 млн. грн.

По другому питанню директор Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації Ігор Мещан зазначив, що заборгованість із виплати заробітної плати станом на 01.01.2017 склала 68,2 млн. грн.

Борги економічно активних підприємств за грудень 2016 року зменшилися на 6,1 млн. грн.. і на 01.01.2017 року становили 54,7 млн.грн. Найбільшими боржниками залишаються суб’єкти господарювання державного сектору економіки, у т. ч. 22 структурних підрозділи ВАТ «Запоріжжяобленерго», 11 структурних підрозділів ДП «Запорізькийоблавтодор»  ПАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», ДП «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект».

На засідання були запрошені керівники 8 підприємств - боржників із виплати заробітної плати області, які доповіли про проблемні питання підприємств,окреслили причини заборгованості із виплати заробітної плати,  вжиті заходи щодо її ліквідації, а також джерела погашення боргів.

Під час обговорення ситуації на ВАТ «Запоріжжяобленерго» м.Запоріжжя  Сергій Четвертак  зазначив,  в січні 2017 року через значні обсяги заборгованості із виплати заробітної плати між найманими працівниками ВАТ «Запоріжжяобленерго» м.Запоріжжя та ВАТ «Запоріжжяобленерго»                      м. Запоріжжя виник черговий колективний трудовий спір (конфлікт). Стан соціально-трудових відносин на підприємстві напружений, наймані працівники мають намір удатися до страйку. З метою стабілізації стану соціально-трудових відносин Відділенням ведеться постійна робота з уповноваженним представницьким органом найманих працівників ВАТ «Запоріжжяобленерго» м. Запоріжжя. Голову профспілки ВАТ «Запоріжжяобленерго» м. Запоріжжя попереджено про правові наслідки порушення чинного законодавства і запропоновано в разі невиконання рішення примирної комісії застосувати вимоги ст. 25 Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

За результатами засідання Комісії у відділенні НСПП в Запорізькій області проведено робочу нараду, у ході якої обговорено перспективи подальшої роботи щодо сприяння вирішенню та запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) на підприємствах області.

 

 

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (27.01.2017)
Переглядів: 57 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz