Четвер, 18.10.2018, 09:44

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [382]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Відбулось засідання Запорізької обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

Відбулось засідання Запорізької обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

 

Клепач Оксана, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

27 липня 2017 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області Сергій Четвертак прийняв участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія). Засідання проводилось під головуванням заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Едуарда Гугніна.

Під час засідання були розглянуті питання про стан виплати заробітної плати, виконання графіків погашення заборгованості з неї працівниками економічно активних підприємств області, погашення боргів з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування; про стан справ та перспективи погашення боргів із заробітної плати на найбільш проблемних підприємствах державного сектору економіки, розташованих на території області, а також про результати наради від 26.06.2017 з питань забезпечення ефективної економічної діяльності КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради щодо погашення заборгованості з заробітної плати.

За даними органів статистики загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по області в червні 2017 року збільшилась на 0,7 млн.грн., або на 1,4% і станом на 01.07.2017 склала 48,5 млн. грн.

Борги економічно активних підприємств за червень 2017 року збільшилися на 1,3 млн.грн. або 3,9 %, і станом на 01.07.2017 склали 34,2 млн. грн.

Динаміка погашення боргів із виплати заробітної плати в Запорізькій області продовжує визначатися ситуацією на 31 підприємстві державного сектору економіки, де борги на 01.07.2017 становили 29,2 млн. грн., що становить 60,3% від загальної суми заборгованості по області. У червні 2017 року продовжувала зростати заборгованість на ДП «Запорізькій облавтодор», ДП «ДПІ Запоріжцивільпроект» тощо.

На підприємства приватної форми власності припадало 17,6 млн.грн., або 36,3%, комунальної власності 1,7 млн.грн., або 3,4% від загальної суми боргів. Слід відмітити, що із загальної суми заборгованості комунальних підприємств 98,3% припадає на борги структурних підрозділів КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради.

В ході засідання були заслухані керівники 10 підприємств - боржників із виплати заробітної плати області, які доповіли про проблемні питання підприємств, окреслили причини заборгованості із виплати заробітної плати, вжиті заходи щодо її ліквідації, а також джерела погашення боргів.

Під час доповіді новопризначеного керівника ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», Сергій Четвертак повідомив членам Комісії, що стан соціально-трудових відносин в структурних підрозділах ДП «Запорізький облавтодор» напружений, наймані працівники обурені та погрожують страйками, перекриттям автомагістралей, рекомендував керівнику найскоріши сісти за стіл переговорів та вирішувати конфліктні питання в правовому руслі. Також зазначив, що з метою сприяння вирішенню конфліктних питань Відділенням ведеться консультативно-правова робота з головою Запорізької обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України та представниками філій ДП «Запорізький облавтодор».

За підсумками обговорення члени комісії затвердили проект рішення з низкою доручень і рекомендацій щодо врегулювання ситуації на підприємствах-боржниках.

По закінченню заходу Четвертаком С.І. проведено робочу нараду, на якій працівників було ознайомлено з матеріалами комісії та прийнято рішення взяти на облік Відділення із запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) стан соціально-трудових відносин у філії «Мелітопольська дорожньо - експлуатаційна дільниця» ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ«Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», філії «Токмацький райавтодор» Дочірнього підприємства «Запорізький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» м.Токмак Запорізької області, філії «Запорізька дорожньо-експлуатаційна дільниця» Дочірнього підприємства «Запорізький облавтодор» ВАТ«Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» Шевченківського району м.Запоріжжя.

 

 

 

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (28.07.2017)
Переглядів: 75 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz