Четвер, 15.11.2018, 15:45

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [387]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Відбулося чергове засідання Запорізької міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

Відбулося чергове засідання Запорізької міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

 

Оксана Клепач, заступник начальника відділення НСПП в Запорізькій області - завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування

 

24 лютого 2016 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) Сергій Четвертак взяв  участь у засіданні Запорізької міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія) під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолія Пустоварова.

    Згідно порядку денного були розглянуті наступні питання: про стан виконання протокольних доручень міської комісії від 21.01.2016; про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста Запоріжжя, яка виникла вперше у 2016 році; про стан оплати праці на комунальних підприємствах міста.

В ході засідання були заслухані керівники  13 підприємств, що мають борги із виплати заробітної плати, які доповіли про причини заборгованості із виплати заробітної плати,  вжиті заходи щодо її ліквідації, а також про джерела погашення боргів.

Під час обговорення підприємств Жовтневого району міста Запоріжжя Сергій Четвертак зазначив, що при зміні керівництва на ДП «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект» де Відділення сприяє вирішенню двох колективних трудових спорів (конфліктів) очікується покращення стану соціально-трудових відносин та запропонував запросити призначеного керівника на наступне засідання комісії.

По закінченню заходу начальником Відділення проведено робочу нараду, на якій працівників було ознайомлено з результатами розглянутих на засіданні питань з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста. За матеріалами комісії на облік Відділення із запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) було взято стан соціально-трудових відносин на ПАТ«Запорізький завод металевих конструкцій» та ТОВ «Джаз - А»  м. Запоріжжя.

 

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (25.02.2016)
Переглядів: 91 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz