Четвер, 15.11.2018, 15:08

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [387]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Відбулося чергове засідання Запорізької міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

Відбулося чергове засідання Запорізької міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

 

Оксана Клепач, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

27 жовтня 2016 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) Сергій Четвертак взяв  участь у засіданні Запорізької міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія) під головуванням заступника міського голови  В. Малиш.

Згідно порядку денного були розглянуті наступні питання: про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах міста Запоріжжя; про стан оплати праці на комунальних підприємствах міста.

Головуюча зазначила, що борги із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах м. Запоріжжя станом на 01 жовтня 2016 року складають 13907,7 тис. грн. 1408 працівникам. 

В ході засідання були заслухані керівники  6 підприємств, що мають борги із виплати заробітної плати, які доповіли про причини заборгованості із виплати заробітної плати,  вжиті заходи щодо її ліквідації, а також про джерела погашення боргів. Серед запрошених було заслухано керівника ДП «Запорізькій облавтодор» ПАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», стан соціально-трудових відносин на якому, включаючи його філії, перебуває на обліку відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

         Начальник відділення Сергій Четвертак доповів про заходи, які вживаються Відділенням для сприяння вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) на ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект»  та ВАТ «Запоріжжяобленерго» зареєстрованого Розпорядженням НСПП від 19.10.2016 № 295 – р.

         Члени Комісії також заслухали заступників голів районних адміністрацій Запорізької міської ради запрошених на засідання, з питання причин утворення боргів із виплати заробітної плати на підприємствах відповідних районів міста, а також про заходи, які вживаються керівниками підприємств щодо їх погашення.

         По закінченню заходу начальником Відділення проведено робочу нараду, на якій працівники були ознайомлені з результатами розглянутих на засіданні питань з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста. За матеріалами комісії на облік Відділення із запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) було взято стан соціально-трудових відносин на ДП «Державний науково-дослідний та проектний інститут титану» м. Запоріжжя.

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (28.10.2016)
Переглядів: 73 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz