Середа, 12.12.2018, 14:56

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [394]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]
Інформація соціальних партнерів [1]
Інформація соціальних партнерів

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Відбулося чергове засідання Запорізької міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

11 травня 2018 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С. Четвертак взяв участь у засіданні Запорізької міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати, яка відбулась під головуванням начальника управління з питань праці Запорізької міської ради Ю. Швеця (далі – Комісія).

Згідно порядку денного були розглянуті питання стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати на економічно-активних підприємствах м. Запоріжжя.

Станом на 01.04.2018 в м. Запоріжжя 19 підприємств має заборгованість із виплати заробітної плати на загальну суму 114,7 млн. грн., що на 38,7 млн. грн. більше ніж на 01.01.2018. Також 13 економічно активних підприємств мають заборгованість із виплати заробітної плати на загальну суму 96,6 млн. грн. Основна сума боргів, а саме 73,6 млн. грн. (або 93%), припадає на ПАТ «Запоріжжяобленерго» м.Запоріжжя.

На засідання були запрошені керівники 3 підприємств та представники районних адміністрацій Запорізької міської ради, які доповіли про підприємства, що мають борги із виплати заробітної плати та причини її виникнення, вжиті заходи щодо її ліквідації та прогноз щодо повного погашення боргів.

Під час обговорення стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах-боржниках Олександрівського району м. Запоріжжя С. Четвертак зосередив увагу присутніх на складній ситуації, що склалась на ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» м. Запоріжжя, де спостерігається досить напружений стан соціально-трудових відносин. Начальник Відділення зазначив, що між найманими працівниками та керівником ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» було зареєстровані 2 колективні трудові спори (конфлікти). Відділенням постійно підтримується взаємозв’язок з уповноваженим представницьким органом найманих працівників, здійснюється консультування щодо практичного застосування Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

По закінченню засідання Комісії начальником Відділення проведено робочу нараду, на якій працівників було ознайомлено з результатами розглянутих на засіданні питань з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (14.05.2018)
Переглядів: 17 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz