Четвер, 18.10.2018, 09:58

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [382]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Відбулося чергове засідання Запорізької міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

С.Ткачук, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

09 жовтня 2018 року в приміщенні Запорізької міської ради відбулось засідання Запорізької міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати (далі – Комісія), в якому взяв участь начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С. Четвертак. Захід відбувся під головуванням начальника управління з питань праці Запорізької міської ради Ю. Швеця.

Згідно порядку денного були розглянуті питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах державної форми власності та виконання графіків погашення заборгованості, а також про організацію роботи щодо погашення заборгованості на підприємствах міста Запоріжжя, які утворили її вперше у 2018 році.

На засідання були запрошені керівники підприємств та представники районних адміністрацій Запорізької міської ради, які доповіли про підприємства, що мають борги із виплати заробітної плати та причини її виникнення, вжиті заходи щодо її ліквідації та прогноз щодо повного погашення боргів.

На засіданні Комісії заступник начальника управління з питань праці Запорізької міської ради В. Зубко повідомив, що станом на 01.09.2018 21 підприємство м. Запоріжжя має заборгованість із виплати заробітної плати на загальну суму 141,3 млн. грн., що на 92 млн. грн. більше ніж за аналогічний період 2017 року. Зокрема, на 13 економічно активних підприємствах заборгованість із виплати заробітної плати становить 100,5 млн. грн. або 71,1% від загальної суми боргу, на 7 підприємствах-банкрутах та 1 неактивному підприємстві загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати становить 40,7 млн. грн. або 28,9% від загальної суми боргу.

Під час обговорення стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах-боржниках м. Запоріжжя С. Четвертак зосередив увагу присутніх на складній ситуації, що склалась на ДП «Запорізькій облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» та ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» м. Запоріжжя. Начальник Відділення зазначив, що стан соціально-трудових відносин (далі – СТВ) на ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» м. Запоріжжя залишається напруженим. Стан СТВ на всіх структурних підрозділах ДП «Запорізькій облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» знаходяться на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів). Підприємство знаходиться у стадії реорганізації. Відділенням проводиться роз’яснювальна та консультативно-правова робота зі сторонами СТВ по вирішенню конфліктних питань в правому полі.

За підсумками обговорення члени комісії затвердили проект рішення з низкою доручень і рекомендацій щодо врегулювання ситуації на підприємствах-боржниках та необхідності складання графіка погашення заборгованості, а також прийнято рішення підготувати звернення до Кабінету Міністрів України щодо поновлення роботи ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» м. Запоріжжя.

По закінченню засідання Комісії начальником Відділення проведено робочу нараду, на якій працівників було ознайомлено з результатами розглянутих на засіданні питань з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (10.10.2018)
Переглядів: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz