Неділя, 20.01.2019, 03:32

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [405]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]
Інформація соціальних партнерів [1]
Інформація соціальних партнерів

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Відбулося чергове засідання Запорізької міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

С. Ткачук, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

11 грудня 2018 року в приміщенні Запорізької міської ради відбулось засідання Запорізької міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати (далі – Комісія), в якому взяв участь начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С. Четвертак. Захід відбувся під головуванням начальника управління з питань праці Запорізької міської ради Ю. Швеця.

Згідно порядку денного були розглянуті питання про організацію роботи щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати, єдиних соціальних внесків, платежів до Пенсійного фонду України; про стан оплати праці на комунальних підприємствах міста; про стан виконання графіків погашення заборгованості підприємствами-боржниками м. Запоріжжя.

На засідання були запрошені керівники підприємств та представники районних адміністрацій Запорізької міської ради, які доповіли про підприємства, що мають борги із виплати заробітної плати та причини її виникнення, вжиті заходи щодо її ліквідації та прогноз щодо повного погашення боргів.

На засіданні Комісії заступник начальника управління з питань праці Запорізької міської ради В. Зубко повідомив, що станом на 01.11.2018 21 підприємство м. Запоріжжя має заборгованість із виплати заробітної плати на загальну суму 137,9 млн. грн., що на 4,1 млн. грн. менше порівняно з листопадом поточного року. Зокрема, на економічно активних підприємствах заборгованість із виплати заробітної плати становить 93,9 млн. грн. або 68,1% від загальної суми боргу, на підприємствах-банкрутах та неактивних підприємствах загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати становить 44,0 млн. грн. або 31,9% від загальної суми боргу.

Під час обговорення стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах-боржниках м. Запоріжжя С. Четвертак зосередив увагу присутніх на складній ситуації, що склалась на ПАТ «Запоріжжяобленерго» м. Запоріжжя та у Філії «Запорізький державних обласний навчально-курсовий комбінат «УДП Укрінтеравтосервіс» м. Запоріжжя. Начальник Відділення зазначив, що на ПАТ «Запоріжжяобленерго» м. Запоріжжя зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт), де через наявність значної суми заборгованості із виплати заробітної плати та невиконання рішення примирної комісії, продовжує спостерігатися напруження стану соціально-трудових відносин. Стан СТВ у Філії «Запорізький державних обласний навчально-курсовий комбінат «УДП Укрінтеравтосервіс» м. Запоріжжя находяться на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), проводиться консультативно-правова та роз’яснювальна робота зі сторонами соціально-трудових відносин по вирішенню конфліктних питань в правому полі.

За підсумками обговорення члени комісії затвердили проект рішення з низкою доручень і рекомендацій щодо врегулювання ситуації на підприємствах-боржниках та необхідності складання графіку погашення заборгованості.

По закінченню засідання Комісії начальником Відділення проведено робочу нараду, на якій працівників було ознайомлено з результатами розглянутих на засіданні питань з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (12.12.2018)
Переглядів: 8 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2019Зробити безкоштовний сайт з uCoz