Середа, 12.12.2018, 15:55

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [394]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]
Інформація соціальних партнерів [1]
Інформація соціальних партнерів

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Відбулося чергове засідання Запорізької обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

Відбулося чергове засідання Запорізької обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

 

Клепач Оксана, заступник начальника відділення НСПП в Запорізькій області – завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування

 

29 січня 2016 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області Сергій Четвертак прийняв участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія). Засідання  проводилось під головуванням директора Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації – начальника управління праці та зайнятості Ігоря Мещана.

На порядку денному стояли питання: про результати роботи обласної Комісії у 2015 році та завдання на 2016 рік та  про стан виплати заробітної плати, виконання графіків погашення заборгованості з неї працівникам підприємств області, погашення з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

В ході засідання було зазначено, що упродовж 2015 року було проведено 396 засідань обласної та територіальних Комісій. На засіданнях комісій було заслухано 440 керівників підприємств, з них 278 керівників підприємств –боржників попереджено про відповідальність за несвоєчасну виплату заробітної плати.

На підприємствах-боржниках із заробітної плати, керівники яких звітували комісії, виплачено у 2015 році заборговану заробітну плату в сумі 113,6 млн.грн., у т.ч. шляхом повернення ПДВ – 640 тис.грн., шляхом погашення дебіторської заборгованості – 11,9 млн. грн., повернення з бюджету 1,2 млн. грн., інших джерел – 99,8 млн. грн.

Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по області у грудні 2015 року зменшилася на 8,8 млн.грн., або на 13,2%, і на 01.01.2016 склала 58,4 млн.грн.

Динаміка погашення боргів продовжує визначатися ситуацією на підприємствах державного сектору економіки, де на 01.01.2016 вони становили 38,6 млн. грн., або 66,1 % від загальної суми заборгованості по області.

Борги економічно активних підприємств за грудень 2015 року  зменшилися на 7,9 млн. грн. або на 28,9%, і на 01.01.2016 становили 19,3 млн. грн.

Найбільшими боржниками серед економічно активних підприємств залишаються суб’єкти господарювання державного сектору економіки, у т. ч.: ДП «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект», 6 структурних підрозділів ДП «Запорізькій облавтодор» ПАТ «ДАК«Автомобільні дороги України».   

 

У ході засідання були заслухані керівники проблемних підприємств щодо  причин заборгованості із виплати заробітної плати,  вжитих заходів щодо її ліквідації, а також джерела погашення боргів.

Під час обговорення проблемних питань підприємств-боржників  житлово-комунального господарства області, виступили Сергій Четвертак та голова Запорізької обласної організації  профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення, арбітр НСПП Алла Малигіна, зосередивши увагу на стані соціально-трудових відносин на підприємствах галузі, зокрема КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради.

За результатами засідання Комісії у відділенні НСПП в Запорізькій області проведено робочу нараду, у ході якої обговорено перспективи подальшої роботи щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) на підприємствах області.

 

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (29.01.2016)
Переглядів: 93 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz