Понеділок, 28.05.2018, 12:54

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [349]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Відбулося чергове засідання Запорізької обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

Відбулося чергове засідання Запорізької обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

 

М.Пель, завідувач сектора правового забезпечення відділення НСПП в Запорізькій області

 

26 травня 2016 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області Сергій Четвертак прийняв участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія). Засідання проводилось під головуванням голови Запорізької обласної державної адміністрації К.Бриля.

На порядку денному стояли питання про стан виплати заробітної плати, обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на підприємствах, щодо яких реалізується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.

За даними органів статистики загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по області у травні 2016 року  зменшились на 15,6 млн. грн. і станом на 01.05.2016 становила 65,1 млн. грн. Борги економічно активних підприємств за травень  2016 року  зменшились на 14,9 млн. грн. , або на 40,4% і на 01.05.2016 становили 22 млн. грн.

Заборгованість перед працівниками підприємств, що перебувають у процедурах відновлення платоспроможності або визнання боржника банкрутом, на 01.05.2016 складала 42,9 млн.грн. або 65,9 % від загальних боргів по області. Найскладніша ситуація спостерігається на підприємствах державного сектору економіки. Зокрема, найбільші боржники ПАТ «АЗМОЛ» – 23,8 млн. грн., ЗДП «Кремнійполімер» – 5,8 млн. грн., ЗДП «Радіоприлад» - 3,3 млн. грн., ДП «Хлібна база № 74» - 1,2 млн.грн.

На засідання Комісії було запрошено керівників та арбітражних керуючих 12 підприємств - банкрутів - боржників із виплати заробітної плати області, які зазначили на проблемні питання підприємств, окреслили причини заборгованості із виплати заробітної плати, вжиті заходи щодо її ліквідації, а також джерела погашення боргів. За підсумками розгляду зазначеного питання арбітражним керуючим та керівникам підприємств були надані відповідні доручення та рекомендації щодо врегулювання ситуації на підприємствах-боржниках та складання графіка погашення заборгованості.

Голова Запорізької обласної державної адміністрації зазначив на необхідності взаємодії органів прокуратури та обласної влади для надання правової оцінки діяльності керівників та арбітражних керуючих даних підприємств під час здійснення покладених на них завдань та обов’язків.

По закінченню заходу С.Четвертаком  проведено робочу нараду, на якій працівників було ознайомлено з результатами розглянутих на засіданні питань з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах області.

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (27.05.2016)
Переглядів: 81 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz