Вівторок, 20.02.2018, 20:25

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [334]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [33]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Відбулося чергове засідання Запорізької обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

Відбулося чергове засідання Запорізької обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

 

Клепач Оксана, заступник начальника відділення НСПП в Запорізькій області – завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування

 

26 листопада 2015 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області Сергій Четвертак прийняв участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія).

Засідання проводилось у приміщенні Запорізької обласної державної адміністрації під головуванням директора Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації Ігоря Мещана.

В ході засідання було зазначено, що за даними органів статистики загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати в жовтні 2015 року зменшилася на 3,5 млн. грн. або 5,2 %, і станом на 01.11.2015 склала 64,6 млн. грн. Проте, борги працівникам продовжують перевищувати рівень початку року на 5,1 млн.грн. або на 8,5 %.

Динаміка заборгованості із виплати заробітної плати тривалий час визначається ситуацією на підприємствах державного сектору економіки. Станом на 01.11.2015 борги зазначених підприємств становили 45,3 млн. грн., а їх питома вага склала 70 % від загальної суми боргу.

На Комісії були заслухані керівники та арбітражні керуючи 12 державних підприємств, що мають найбільші борги із виплати заробітної плати працівникам, зокрема ДП «Запорізький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» та ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» м. Запоріжжя, де зареєстровані колективні трудові спори (конфлікти).

Керівники  підприємств доповіли про причини зростання заборгованості із виплати заробітної плати,  вжиті заходи щодо її ліквідації, а також джерела погашення боргів.

В ходе засідання Сергій Четвертак звернув увагу Комісії на складну ситуацію, що склалась на  ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» та ДП «Запорізький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», де не виконуються Рішення примирних комісій та існують значні обсяги боргів по виплаті заробітної плати працівникам. Під час обговорення проблем підприємств були заслухані як керівники інститутів, так і представники найманих працівників.  

За результатами засідання Комісії, у відділенні НСПП в Запорізькій області проведено робочу нараду, у ході якої обговорено перспективи подальшої роботи щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) на підприємствах області.

 

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (30.11.2015)
Переглядів: 82 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz