Середа, 12.12.2018, 14:29

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [394]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]
Інформація соціальних партнерів [1]
Інформація соціальних партнерів

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Відділенням НСПП в Запорізькій області проведено засідання «круглого столу» з представниками ВАТ «Запоріжжяобленерго» м.Запоріжжя

Відділенням НСПП в Запорізькій області проведено засідання «круглого столу»  з представниками ВАТ «Запоріжжяобленерго» м.Запоріжжя 

 

М.Пель, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області 

 

 

10 жовтня 2016 року в приміщенні відділення НСПП в Запорізькій області (далі - Відділення) відбулось засідання «круглого столу» з представниками ВАТ «Запоріжжяобленерго» щодо стану соціально-трудових відносин на підприємстві.

В засіданні прийняли участь начальник Відділення С.Четвертак, радник виконуючого обов’язки генерального директора ВАТ «Запоріжжяобленерго», голова профспілкового комітету ВАТ «Запоріжжяобленерго», заступник голови профспілкового комітету ВАТ «Запоріжжяобленерго», юрисконсульт профспілкового комітету ВАТ «Запоріжжяобленерго» та працівники Відділення.

Під час зустрічі голова профспілкового комітету зазначив на тому, що на підприємстві існує факт порушення пунктів коллективного договору в частині своєчасної виплати заробітної плати. Ситуація з невиконанням трудового законодавства негативно впливає на стан соцільно-трудових відносин, та може стати причиною виникнення колективного трудового спору (конфлікту). Також, звернув увагу на причини виникнення заборгованості із виплати заробітної плати.

З метою сприяння у вирішенні конфліктної ситуації, що склалась на підприємстві Сергій Четвертак зосередив увагу присутніх на необхідності вирішення розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин в правовому руслі, із застосуванням Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)». Працівниками Відділення були надані консультативно – правові роз’яснення та надані методичні матеріали щодо порядку формування і затвердження вимог найманих працівників згідно положення «Про порядок формування і затвердження вимог найманих працівників, профспілки». Звернув увагу на порядок обрання представницького органу найманих працівників, строки розгляду вимог найманих працівників роботодавцем або уповноваженою ним особою, та прийняття рішення про вступ в КТС (к).

         По закінченню заходу представники ВАТ «Запоріжжяобленерго» та С.Четвертак досягли домовленості про подальшу спільну співпрацю у оформлені всіх необхідних матеріалів стосовно вступу в колективний трудовий спір (конфлікт) та стабілізації стану соціально-трудових відносин у колективі.

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (10.10.2016)
Переглядів: 65 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz