Четвер, 15.11.2018, 15:35

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [387]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Виступ начальника відділення НСПП в Запорізькій області у Запорізькому обласному краєзнавчому музеї

06 березня 2018 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С. Четвертак взяв участь у роботі обласного практикуму для викладачів мистецтва шкіл естетичного виховання Запорізької області, яке відбулось в приміщенні у Запорізького обласного краєзнавчого музею.

Під час даного заходу з метою підвищенні рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин С.Четвертак провів лекцію щодо правових та організаційних засад роботи Відділення, а також щодо порядку застосування Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)». В ході лекції були надані роз’яснення щодо формування вимог найманих працівників, профспілок, порядку і строків їх розгляду, а також поінформовано про практику вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та наведені приклади їх позитивного вирішення на підприємствах області. Особлива увага була зосереджена на необхідності вирішення колективних трудових спорів та конфліктів в правовому руслі.

С.Четвертак також зазначив, що Національна служба посередництва і примирення створена для втілення комплексу заходів, спрямованих на покращення соціально-трудових відносин, попередження та своєчасне вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), прогнозування конфліктів та здійснення посередництва при врегулюванні розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин. Одним з основних завдань є сприяння взаємодії сторін соціально-трудових відносин у процесі врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів), що виникли між ними та сприяння своєчасному їх вирішенню.

Зазначений захід пройшов у приємній дружній атмосфері та невимушеній обстановці. Всі учасники практикуму мали змогу отримати вичерпні, ґрунтовні відповіді на всі свої питання стосовно ролі соціального діалогу в забезпеченні стабільних трудових, соціальних та економічних відносин.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (07.03.2018)
Переглядів: 34 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz