Четвер, 15.11.2018, 15:08

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [387]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Взаємодія з органами місцевого самоврядування у питаннях поліпшення стану соціально-трудових відносин на підприємствах Запоріжжя

Взаємодія з органами місцевого самоврядування у питаннях поліпшення стану соціально-трудових відносин на підприємствах Запоріжжя

 

М.Пель, завідувач сектора правового забезпечення відділення НСПП в Запорізькій області

        

         20 травня 2016 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С.Четвертак прийняв участь у виїзному засіданні міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія) під головуванням заступника міського голови  В. Малиш. Засідання відбулося в приміщенні районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району.

         На порядку денному стояло питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста Запоріжжя. На засідання були запрошені керівники підприємств Дніпровського району міста, що мають борги із виплати заробітної плати працівникам.

         Головуюча зазначила, що борги із виплати заробітної плати на підприємствах м. Запоріжжя зменшились і складають станом на 01 травня 2016 року, за оперативними даними, близько 25,0 млн. грн.

         Члени Комісії заслухала пояснення заступників голів районних адміністрацій Запорізької міської ради та керівників підприємств, запрошених на засідання щодо причин утворення боргів із виплати заробітної плати, а також заходи, які вживаються щодо їх погашення. Так, під час засідання було заслухано представника ТОВ Командитного товариства «Запорізький завод високовольтної апаратури – Вакатов і Компанія» м. Запоріжжя, яке перебуває на обліку відділення з метою запобігання виникнення колективного трудового спору (конфлікту), яка пояснила, що упродовж травня місяця було погашено 16,8 тис.грн. заборгованості із заробітної плати. До кінця місяця планується погасити заборгованості із виплати заробітної плати на суму 2,7 млн. грн.

         Під час обговорення підприємств Олександрівського району заступник голови Олександрівської районної адміністрації м. Запоріжжя С. Даркова, доповіла про ситуацію, яка склалась на Державному підприємстві «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект», де триває колективний трудовий спір. По закінченню засідання Комісії, С. Четвертак подякував Олександрівській районній адміністрації м. Запоріжжя за активну участь у вирішенні колективного трудового спору на Державному підприємстві «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект».

         За підсумками роботи Комісії, у Відділенні проведено робочу нараду, на якій працівники були ознайомлені з результатами розглянутих на засіданні питань для врахування їх при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста.

  

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (21.05.2016)
Переглядів: 77 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz